به جمع موفق‌ها بپيونديد

 

گروه صمیمی دوران سالهاست که با پشتکار و تکیه بر دانش علمی و عملی گامهایی را برداشته که نوید آینده ای روشن و چشم اندازی شگفت می باشد. تمام تکیه مدیران این مجموعه به اعتماد به نفس و دانشی بود که امروزه دوران را سر آمد بهترینها در عرصه ارائه سرویسهای برتر نموده.امروزه دوران در شاخه های زیر در حال فعالیت است.

1- فروش تجهیزات شبکه (که اولین قدم شرکت در آغاز راه بوده است)

2- طراحی و اجرای شبکه های WAN ، VSATو بی سیم اعم از مایکرویو ،WIFI و WIMAX

3- بخش الکترونیک دوران (شرکت صنایع الکترونیک دوران سهامی خاص) با فعالیتهای طراحی ، ساخت تجهیزات مخابراتی و روترهایی با مصارف خاص 4- ارائه سرویسهای اینترنت خانگی و سازمانی ( Dail up ، ADSL و WDSL )

5- ارائه سرویسهای پهن باند جهت استفاده شرکت های بزرگ و ISP ها

 اکنون مشتاقیم از متخصصان مجربی که دانش کافی را در حوزه فعالیتهای ما دارند دعوت به همکاری نماییم تا گامهایی بر قله های تواناییمان بگذاریم و این درخت پر بار را آنچنان تنومند نماییم که تبر نا ملایمات تنومندیش را نکاهد و رونقش را به زوال نکشاند.خوشحال می شویم به خانواده صمیمی همکاران ما بپیوندید تا در محیط کاری آرام و دور از هیاهو هم بر دانشمان بیافزاییم و هم در پیشرفت مجموعه ای که در آن عضویم نقشی داشته باشیم. اگر مایلید به جمع ما بپیونید سوابق کاری خود و همچنین مشخصات کامل و مدارک تحصیلیتان را به آدرس fo@sadco.ir ارسال فرمایید تا کارشناسان ما پس از برسی و تماس در صورت داشتن شرایط لازم شما را به این مجموعه گرم و موفق دعوت نمایند.

نویسنده :  مدیریت منابع و نیروی انسانی دوران       

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت مربوط به شرکت شبکه پردازان اندیشه نگار دوران میباشد.